Music Gateway
Login or Join for Free
or sign up with

Collaboration / Cowrite

jak ustawić dzwonek w telefonie komórkowym - ustaw i zmień dzwonek

Profile picture of Music Gateway member: stevensanders

stevensanders

Adventurer

1

PROJECTS

0

PLAYLISTS

Project Type: Collaboration / Cowrite

Budget: Terms

Date Posted: 12/08/2021

SHARE PROJECT:

headphone icon Description

jak ustawić dzwonek w telefonie komórkowym - ustaw i zmień dzwonek

W dzisiejszym poście dowiesz się, jak ustawić i zmienić dzwonek w telefonie komórkowym, Mobile Me Ringtone Kaise Set Kare - Jak zmienić dzwonek telefonu, jeśli masz problem ze zmianą dzwonka telefonu, to za pomocą tego posta możesz zmienić swój dzwonek. Nauczysz się tworzyć dowolny dzwonek utworu w telefonie komórkowym, bardzo łatwo jest ustawić dowolny utwór jako dzwonki na telefon, przeczytaj cały artykuł.

Dzwonek jest już ustawiony przez firmę w telefonie, poza tym, jeśli chcesz ustawić inny wybrany dzwonek, możesz to zrobić, za pomocą tego posta możesz ustawić dzwonek na dowolnym telefonie komórkowym (telefonie Jio ). Będą uczyć się

Zestaw dzwonków Smartphone Me Kaise Kare

Jeśli masz smartfon, możesz łatwo ustawić i zmienić w nim dzwonek, oprócz tego możesz umieścić dowolny utwór w dzwonku, w tym celu wykonaj czynności podane poniżej.

Przede wszystkim przejdź do Ustawień swojego smartfona i przejdź do Dźwięk i wibracje, stąd możesz zwiększyć lub zmniejszyć głośność telefonu komórkowego, jeśli chcesz, aby telefon był w trybie cichym, możesz wybrać Tryb cichy, z tutaj możesz zmienić dźwięk wiadomości telefonu, oprócz tego możesz również wyłączyć lub włączyć Dźwięk klawiatury, Dźwięk blokady ekranu, Wibracje przy dotyku i Dźwięk zrzutu ekranu.

Stąd możesz również ustawić dzwonek w telefonie komórkowym (Mobile Me Ringtone Kaise Set Kare), w tym celu kliknij Dzwonek , ton zostanie już ustawiony, możesz ustawić dowolny inny ton w jego miejsce, oprócz tego możesz ustawić dowolny utwór . Jeśli chcesz utworzyć dzwonek, kliknij Wybierz z plików w opcji NIESTANDARDOWE, przed tobą pojawi się lista wszystkich utworów, wybierz dzwonek, który chcesz utworzyć.

Kroki: 1. Przejdź do Ustawienia> 2. Przejdź do Dźwięk i wibracje> 3. Kliknij Wybierz z plików> 4. Wybierz utwór, który chcesz zrobić dzwonek.

We wszystkich smartfonach możesz ustawić lub zmienić dzwonek w ten sam sposób, poza tym zobaczysz trzy kropki odtwarzające utwór, przechodząc do menedżera plików lub odtwarzacza plików audio, klikając go, kliknij Ustaw jako dzwonek, a następnie ustawić jako dzwonek połączenia kliknij na dzwonek zostanie ustawiony.

O tym poście (Jak zmienić dzwonek telefonu)

W tym poście powiedziano, że Mobile Me Ringtone Kaise Set Kare (Ustaw i zmień dzwonek) Jeśli post jest dla Ciebie pomocny, zdecydowanie powiedz, komentując, zasubskrybuj bloga, aby uzyskać informacje związane z blogowaniem i technologią.

Music Genre

Acoustic
Music Gateway Company Logo

Get started today

Join for Free